Atölye

İçindeki SEN’i yaşarken biz;

SİNEM BABACAN markasında biz, her tasarımımızın farklı bir özgürlüğünün ve hikayesinin olduğuna inanıyoruz.  İşte bu sebeple sadece en iyi kumaşları kullanmanın yanı sıra tasarımlarımıza kendi içinde ki özgürlüğü veren fonksiyonelliği ile sizlere içinde kendinizi daha özgür, güçlü  ve özgün hissedeceğiniz tasarımları hazırlıyoruz.

Özgürlüğünüzü ve içinizdeki kadını daha da özgün, farklı yaşayabilmeniz için en önemli ilkemiz olan fonksiyonelliğimizi, biz ve ustalarımız tüm gün sizler için yaşamaktayız. Kıyafetinizi bir anda farklı bir moda sokan fermuar ve detay düğme kullanımlarını, iki taraflı kullanım özelliğine sahip olan yaka ve kemer detaylarını tek tek sizler için özel dikiyoruz. İşte bu sebeple, hiçbir detayı kaçırmamak adına, atölyemiz sizin için kişiye özel bir terzi hizmeti anlayışı ile çalışmaktadır. 

Her zaman kurucumuz Sinem Babacan’ın dediği ilkeden yola çıkarak, ''Ben kişiye özel dokunuşlarımla kişiyi farklılaştırıyorum. Ben sende var olanı değil var olmayanı keşfetmeni sağlıyorum'‘ , kişinin kendi bedeninde en rahat hissedeceği şekilde hikayemizi yazdığımız yer bizim atölyemiz, yani sizin.