TESLİMAT

Yaptığım alışverişlerde ürünüm ne zaman kargoya verilir?

Satın almış olduğunuz ürünleriniz 5 ila 10 iş günü içinde kargoya teslim edilmektedir. Siparişinizin onaylanabilmesi için satın almış olduğunuz ürünlerin ücretinin kredi kartı veya havale ile ödenmesi gerekmektedir. Onaylanan siparişler 5 ila 10 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Hafta sonu ve tatil günlerinde verilen siparişler takip eden ilk iş günü içinde kargoya verilir.

Gönderilen ürünlere ilişkin kargo takip numaranız, paketiniz yola çıktığında tarafınıza bildirilmektedir. Tüm yurtiçi gönderiler ücretsiz kargo kapsamındadır.

Hangi kargo şirketi ile çalışmaktasınız? Kargo işlemleri ücretli mi?

Siparişleriniz YURTİÇİ Kargo ile ulaştırılacaktır.  Sinembabacan.com’dan yapacağınız alışverişlerinizde kargo ücreti ödemezsiniz.

 

DEĞİŞİM

-Satın aldığım ürünü nasıl değiştirebilirim?

– SİNEM BABACAN Online Shop ‘ta satışta olan tüm ürünler sipariş üzerine üretilmekte olup iade kabul edilmemektedir. Ürünlerin detay sayfalarında bu ibare açıkça belirtilmiştir.  Ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde, bir kereye mahsus olarak beden ve model değişimi yapabilirsiniz.

– Değişim talebi oluşturmak için info@sinembabacan.com adresine değişim sebebinizi de belirterek mail atmanız gerekmektedir. İsim – Soy İsim ve sipariş kodunuzu mail başlığı kısmında mutlaka belirtiniz. Mail yoluyla değişim talebi oluşturulmadan gönderilen ürünler değiştirilemeyecektir. Değişim talebinize mail üzerinden cevap verilecektir.

– YURTİÇİ Kargo müşteri hizmetlerini arayarak bulunduğunuz yerin merkez ofisinin uygunluk durumuna göre adresinizden kargo alımı talep edebilirsiniz. Paketinizi Yurtiçi Kargo dışında farklı bir kargo şirketi ile göndermek isterseniz tüm gönderim ücreti tarafınıza aittir.

– Ürünlerin elinize geçtiği tarihten itibaren en geç 10 gün içerisinde bizlere göndermeniz gerekmektedir. E-Arşiv faturanız size e-mail olarak gönderildiği için iadelerde faturayı tarafımıza ibraz etmeniz zorunlu değildir.  Ürünleri tarafımıza gönderirken aşağıdaki “İade Koşulları” başlığı altındaki hususlara dikkat etmenizi rica ederiz. Ürününüz tarafımıza ulaştıktan sonra, ilgili birimlerce incelenecek ve değişimi için onay verilecektir. Bu süreç ortalama 2 ila 5 iş gününü kapsamaktadır.

– Mağazamızdan ve/veya tasarımlarımızın bulunmuş olduğu mağazalardan deneyerek alınan ürünler için iade veya değişim hakkı bulunmamaktadır.

 

İade koşulları nelerdir?

– Ürünü orijinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle tarafımıza ulaştırmanız gerekmektedir.

– Ürününüz tarafımıza ulaştıktan sonra, ilgili birimlerce incelenecek ve değişimi için onay verilecektir. Bu süreç ortalama 2-5 iş gününü kapsamaktadır.

 

– Bize ulaşan ürünlerin değişim şartlarına uygunluğu incelenip değişim talebiniz onaylandığında yeni ürün ücretsiz bir şekilde size tekrar gönderilecektir.

– Değişim şartlarına uymayan ürünler kabul edilmeyecek ve size geri gönderilecektir.

İade edeceğim ürünü hangi adrese gönderebilirim?

YURTİÇİ Kargo müşteri hizmetlerini arayarak bulunduğunuz yerin merkez ofisinin uygunluk durumuna göre adresinizden kargo alımı talep edebilirsiniz.

YURTİÇİ Kargo Ücretsiz İade Kodu: 1056346039

İade için ürünün gönderileceği adres aşağıda belirtilmiştir. Kod içerisinde bu adres tanımlıdır.

Cevdet paşa caddesi Günaydın Çıkmazı B blok No:2 Bebek

 Farklı kargo firmaları ile yapacağınız gönderi ücretleri tarafınızdan ödenmesi gerekmektedir. Aksi taktirde kargo kabul edilmeyecektir.

Gizliliğiniz bizim için önemlidir..

İnternet sitesi ziyaretçilerimize ait kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili sair mevzuatına uygun olarak işlenmesi için azami hassasiyet göstermekte ve internet sitemiz aracılığıla çerezler kullanmakta olduğumuzu belirtmek isteriz.