Sinem Babacan

Bu sorunun cevabı en net biçimde, “kurumsal hayatta yıllarca çalıştıktan sonra kıyafetlere ve tasarımlara farklı bir gözle bakan, en az senin kadar sosyal hayatını seven birisi“ diyebiliriz. Ya da tasarımlara farklı bir soluk getiren “sen“ mi demeliyiz?

O, hazır giyimdeki tasarımlara bambaşka bir gözle bakmayı, eksik olan neydi onu görmeyi tercih etti. Sen oldu, seni yaşadı… Eksik olanın, iş hayatına ve spontane planlara uyum sağlayabilen tasarımlar olduğunu fark etti. Özgürlüğünden asla vazgeçmeyen Sinem, tasarımları da özgürleştirmeye karar verdi.

Senelerce kişiye özel tasarımlar yapan Sinem Babacan, yeni koleksiyonuyla sizlerle! O artık tasarımlarının yolculuğa çıkması gerektiğine inanarak herkese dokunmayı tercih etti.

Neden mi? Senin de kendini özgür bırakarak, stilinde söz sahibi olarak sadece her an ve her yerde kendin ol, SEN ol diye.

Sinem Babacan Hakkında

Bir Kadın Bir'den Fazladır...

Berna Akbulut
Yorumu'nu okumak için kaydırın...
Previous slide
Next slide

Sende Düşünceni Paylaşmak İstersen...

TImeless Freedom

Gizliliğiniz bizim için önemlidir..

İnternet sitesi ziyaretçilerimize ait kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili sair mevzuatına uygun olarak işlenmesi için azami hassasiyet göstermekte ve internet sitemiz aracılığıla çerezler kullanmakta olduğumuzu belirtmek isteriz.